کانون سمنان، مؤفق به کسب لوح سطح دو در رعایت حقوق ارباب‌رجوع شد

اداره‌کل کانون پرورش فکری استان سمنان در ارزیابی استانداری از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال۱۳۹۷، مشمول دریافت لوح استانی سطح دو در رعایت حقوق ارباب‌رجوع شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان سمنان، در ارزیابی استانداری از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال۱۳۹۷، کانون پرورش فکری این استان با کسب ۸۱  امتیاز، مشمول دریافت لوح استانی سطح دو در رعایت حقوق ارباب‌رجوع شد.

بر اساس این گزارش، علیرضا رستگار کارشناس ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات کانون سمنان، اظهار داشت: عملکرد کانون پرورش فکری در سال۱۳۹۷ بر اساس آیین‌نامه‌های قانون حمایت از مصرف‌کنندگان با توجه به جدول امتیازات شاخص‌های مدون در سطح استانی، بررسی و ارزیابی و این اداره‌کل با کسب ۸۱ امتیاز، مؤفق به دریافت لوح سطح دو در رعایت حقوق ارباب‌رجوع شد.

وی در ادامه افزود: مهدی سلامتی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و دبیر شورای ارزیابی ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرفکنندگان استانداری سمنان با ارسال لوحی، ضمن قدردانی از نبی‌اله خدابخشی مدیرکل کانون پرورش فکری این استان، ابراز امیدواری کرد که با اهتمام بیشتر در جلب رضایت مصرفکنندگان، جایگاه کانون، بیش از پیش ارتقا یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =