کد خبر: 290407
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
بازدید 80
راه‌اندازی کانون پرورش فکری در اوز

محمد حسین آتش فراز، بخشدار اوز با حضور در اداره کل کانون فارس با زهرا افتخاری، مدیر کل دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، بخشدار اوز با اشاره اینکه بخش اوز موفق به کسب عنوان شهر دوستدار کودک شده‌است گفت: کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برای مسئولین و مردم اوز دارای اهمیت ویژه است و از همه ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی استفاده می‌شود تا فعالیت‌های برای کودکان و نوجوانان به خوبی و با تمام قوا در اوز اجرا شود.

آتش‌فراز ادامه داد: تلاش می‌شود در راستای سیاست‌های کانون در اجرای فعالیت‌های فرهنگی مبنی بر ارزش‌های ایرانی اسلامی گام برداریم و در این راه هر نوع همکاری با کانون صورت می‌گیرد. بخشدار اوز افزود: پروژه ساخت کانون حاصل سه سال پیگیری خیران این شهر است و با اینکه ساختمان مرکز در حال آماده‌سازی است و قرار است توسط کانون به نرم افزارهای مرتبط و نیرو مجهز شود اما به کمک خیر کانون‌ساز اوز، مکانی در اختیار کانون قرار گرفته تا فعالیت‌های فرهنگی هنری برای کودکان بخش اوز به‌زودی آغاز شود.
عملیات ساخت مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اوز در استان فارس با همت و کمک عبدالحمید خضری، خیر کانون‌ساز در سال 1397 آغاز شده است.

زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس نیز ضمن تقدیر از همکاری و پیگیری‌های بخشدار اوز در خصوص هماهنگی با دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله شهرداری، منابع طبیعی، شورای شهر، اداره آب و برق و گاز گفت: کانون با شعار «آینده ساختنی است» همه تلاش خود را با استفاده از نیروهای متخصص و متهعد به‌کار می‌گیرد تا بهترین فعالیت را متناسب با نیاز کودکان و نوجوانان انجام دهد.

افتخاری افزود: در زمینه تجهیز امکانات کورد لزوم مرکز فرهنگی هنری و تأمین نیروی انسانی کانون در اوز، برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است و در حال حاضر مربی فرهنگی مرکز در حال کارآموزی است و به زودی فعالیت کانون در اوز آغاز خواهد شد. عبدالحمید خضری،خیر کانون‌ساز بخش اوز، این مرکز فرهنگی‌هنری را در زمینی به مساحت 1400 مترمربع، با زیر بنای  700 مترمربع با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال احداث کرده‌است.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =