مربی قصه‌گوی کانون آذربایجان شرقی به مرحله ملی جشنواره قصه‌گویی راه‌یافت

با پایان مرحله داوری و معرفی برگزیدگان مرحله منطقه‌ای بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در منطقه یک کشور، فاطمه محمودی مربی کانون میانه، به مرحله‌کشوری این جشنواره راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، در آئین اختتامیه این جشنواره، محسن هجری به عنوان نماینده هیأت داوران جشنواره بعد از قرائت بیانیه هیأت داوران، اسامی پنج برگزیده این مرحله از جشنواره را اعلام کرد.

بر این اساس و با علام نتایج داوری، فاطمه محمودی از آذربایجان‌شرقی با قصه «خواب»، شادی پاکزاد از آذربایجان‌غربی با قصه «یک در هزار»، کیوان باقلاچی از اردبیل با قصه «گرگ و برگ»، هادی رفیعی از زنجان با قصه «فیروز» و اعظم نوری زاده از قزوین با قصه «صفر کله گنده» به عنوان برگزیدگان مرحله منطقه‌ای، جواز حضور در مرحله ملی را کسب کردند.

همچنین با اعلام هیأت داوران، کبری مروت‌جو از آذربایجان‌غربی، سیمین محمدعلی‌پور از آذربایجان‌شرقی، سارا وطن‌خواه از اردبیل، سمانه زمانی از زنجان و مینا عابدی از قزوین عنوان شایسته تقدیر این مرحله از جشنواره را به خود اختصاص دادند.

در منطقه یک، بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی‌قصه‌گویی که به میزبانی ارومیه برگزار شد ۲۵ قصه‌گو از پنج استان آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و قزوین طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۹۸ به قصه گویی پرداختند.

با اعلام دبیرخانه مرکزی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، مریم سعادت، علی خانجانی و محسن هجری داوری مرحله منطقه‌ای این جشنواره در منطقه یک کشور را بر عهده داشتند.

گفتنی است: مرحله ملی و پایانی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با حضور برگزیدگان مناطق پنجگانه کشور، در آذرماه سال جاری به میزبانی تهران برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =