جشنواره «هنرهای نمایشی» کانون در یاسوج برگزار می‌شود

مدیر کل کانون پرورش فکری کوکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره استانی «هنرهای نمایشی» کانون پرورش فکری این استان در یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، کبری اخلاقی نیا  با اعلام این خبر افزود: امسال هجدهمین دوره هنرهای نمایشی کانون برگزار می شود و کهگیلویه و بویراحمد  نیز این رویداد را  ۲۶ دی ماه در یاسوج  برگزار می نماید.

وی گفت: بر اساس فراخوان و شیوه‌نامه اصلی برگزاری جشنواره هنرهای نمایش کانون که از سوی معاونت فرهنگی کانون منتشر شده است این رویداد هنری با شعار «نمایش، تمرین زندگی، ساختن آینده» در سه بخش نمایش «زنده_عروسکی»، «کتاب‌خانه‌ای» (نمایش خلاق و بازی‌های خلاق) و «نمایش‌نامه‌نویسی» برگزار خواهد شد.

این مقام مسوول اظهار داشت: در این دوره از جشنواره سه گروه شامل اعضا (۱۲ تا ۱۸ سال) و اعضا ارشد کانون (۱۸ تا ۲۴ سال) هم‌چنین مربیان و کارشناسان کانون (به عنوان عوامل موثر در تولید نمایش) شرکت داده ‌می‌شوند.

اخلاقی نیا اظهار داشت: ۱۲ نمایش به دبیرخانه جشنواره استانی ارسال شده بود که پس از بازبینی ۸  نمایش به مرحله نهایی راه یافته و در تاریخ ۲۶ دی به رقابت خواهند پرداخت.

هجدهمین جشنواره هنرهای نمایش کانون در دو سطح استانی و کشوری برگزار می‌شود و پس از برگزاری مرحله استانی از هر استان سه نمایش به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =