اعضای شورای اجتماعی محلات و کانون پرورش فکری به رسالت «شهر دوستدار کودک» می‌اندیشند

اولین جلسه مشترک بین اعضاء شهر دوستدار کودک و شورای اجتماعی محلات «شهرک مدرس» جهت انتخاب اعضاء کودک و نوجوان این شورا، در مرکز فرهنگی هنری شماره ۳ همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، این جلسه با هدف انتخاب اعضای کودک و نوجوان این شورا با حضور معاون فرهنگی کانون استان، رئیس و دبیر شهر دوستدار کودک، کارشناسان شورای اجتماعی محلات و نمایندگانی از آموزش و پرورش، دانشگاه بوعلی‌سینا و جمعی از مدیران مدارس و اعضاء کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه‌، رئیس کارگروه شهر دوستدار کودک ضمن بیان اهداف و سیاستهای این شورا، به تشریح رسالت شهر دوستدار کودک پرداخت و گفت این  شهر،  شهری است که در زمینههای مدیریت شهری، تمام ملاحظات خاص کودکان و نوجوان را در نظر میگیرد. 
وی هم‌چنین گفت: یکی از اهداف مهم ما این است که بتوانیم در مدیریت شهری نظرات کودکان و نوجوانان را گرفته و در مدیریت شهر لحاظ کنیم.
پزشکی اعلام کرد: همدان اولین شهری است که در سطح کشور شورای محلات در آن تشکیل میشود.
شورا بعد از انتخاب اعضاء  مشکلات و مسائل محله‌ را بررسی و تصویب کردند و سپس آن را به سمع و نظر مسئولان ذیربط می رساندند تا در صحن شورای اسلامی شهر مطرح شود.
در ادامه معاون فرهنگی کانون استان ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از این طرح شهرداری استقبال می‌کند و آمادگی خود را جهت همکاری با شهر دوستدار کودک اعلام می‌دارد.
در ادامه حاضران نظرات و دیدگاه‌های  خود را بیان کردند.
در پایان مقرر شد جلسه‌ی آینده با حضور اعضای شورای محله که متشکل از کودکان و نوجوانان ‌است برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =