کارگروه کودک و نوجوان ستاد دهه‌ی فجر کانون پرورش فکری استان همدان تشکیل جلسه داد

اولین جلسه هماهنگی ستاد دهه‌ی فجر در دفتر مدیر کل کانون استان همدان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان همدان، اولین جلسه ستاد دهه‌ی فجر با محوریت فعالیت‌های کودکان و نوجوانان در دفتر مدیر کل کانون استان تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه، بهناز ضرابی‌زاده ضمن عرض تسلیت شهادت جمعی از هم‌وطنان عزیزمان در سانحه‌ی سقوط هواپیمای مسافربری، دهه‌ی فجر را نقطه‌ی عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: باتوجه به فرا رسیدن چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی لازم است فعالیت‌ها و برنامه‌های این دهه با شکوه هرچه تمام‌تر اجرا شود و یاد و خاطره‌ی شهدا خصوصا سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی در این برنامه‌ها گرامی داشته شود.
ضرابی‌زاده همچنین مراسم و فعالیت‌های قابل اجرا در سطح مراکز استان را به تفکیک شهرستان‌ها بیان کرد ‌و گفت: مراسم جشن انقلاب کانون پرورش فکری از دهم بهمن‌ماه با شادپیمایی عروسک‌ها در سطح شهر آغاز می‌شود و  با اجرای برنامه های متنوع تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه خواهد یافت.
ضرابی‌زاده همچنین مسئولیت کارگروه‌های مختلف استانی را به کارشناسان کانون ابلاغ و تاکید کرد، لازم است برنامه‌های امسال خلاقانه‌تر از سال‌های گذشته اجرا شود و توجه به شادی‌آفرینی و نشاط اجتماعی در برنامه‌نویسی‌ها در نظر گرفته شود و این امر میسر نمی‌شود مگر با تلاش، جدیت و نظارت کارشناسان و مسئولان.
در ادامه هریک از کارشناسان استان برنامه‌های قابل اجرا در مراکز تحت پوشش خود را  معرفی و در رابطه با چگونگی اجرای آن توضیحاتی ارائه دادند.
در پایان مقرر شد دومین کارگروه کمیته کودک و نوجوان با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط، روز یک شنبه ۲۹ دی ماه در سالن جلسات برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =